18 Aralık 2017 Pazartesi

Üçüncü Kitabımız "Sümer'in Göksel Ataları Anunnakiler" Okuyucuyla Buluştu...
Amon Ra Uzaylı Bir Prensin Yaşam Öyküsü ve Son Çağrı Anunnakilerle Temas Kitaplarından sonra üçüncü kitap "Sümer'in Göksel Ataları Anunnakiler" de okuyucuyla buluştu. D&R Mağazaları, büyük kitapevleri ve internet kitap sitelerinden temin edebilirsiniz.

Hemen her kültürün geçmişinde çeşitli görevleri olan insan benzeri tanrılar vardır. Tüm bu tanrılar bir araya getirildiğinde görülür ki aslında temeli Sümer’de olan tanrılar grubunun çeşitli kültürlerdeki farklı isimlerdeki yansımalarıdır. Sümerliler, tanrılarına “Gökteki Büyük Tanrı An’ın Ardılları” anlamına gelen “Anunnakiler” demişlerdir ve gökten gelip kendilerine medeniyeti onların verdiklerini özellikle belirtmişlerdir. Bu kitap işte her kültürde bulunan, kayda geçen yarım milyon tabletin birçoğunda bahsedilen bu Anunnakiler’in aslında “Uzaylı Atalarımız” olduklarını önermektedir. Ülkemizdeki önde gelen Anunnaki araştırmacıların birisi olan, bu konu da iki kitap yayınlayıp, eğitimler veren, blog ve sayfalarla yüzlerce yazı paylaşan Gök Türk, son zamanlarda dünyada en çok konuşulan uzaylı türü olan “Anunnakiler”i ülkemizde ilk kez kapsamlı bir incelemeye tabi tutuyor.

Güneş Sisteminin bugünlerde keşfedilmeyi bekleyen en dış gezegeni Nibiru/Planet X’ten 445 Bin yıl önce dünyamıza gelmiş olan Anunnakiler’in 4 Bin yıl önce gittikleri birçok kişi tarafından savunulmaktadır. Bu görüşü paylaşanlara göre Anunnaki tanrıları bu yüzyılda geriye dönmekte, Mezopotamya ise onlar için hazırlanmaktadır. Acaba gerçekten gittiler mi?

Gök Türk ise bu kitapla anunnakilerin hiçbir zaman gitmediğini ve şu anki dünya sisteminin onların eseri olduğunu örnekleriyle anlatmaktadır.

Kitabı satın almak için buraya tıklayın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder